Paslaugos

BALDŲ GAMYBA

UAB „Dzūkija“ gamina originalius baldus bažnyčioms, kitoms visuomeninėms organizacijoms ir privatiems klientams. Baldų pagal užsakymą gamyboje turime didžiulę patirtį ir, įvaldę pažangias CNC frezavimo technologijas, masine ir vienetinių baldų gamyba besiverčiantiems klientams siūlome nebrangias, tikslias ir kokybiškas CNC frezavimo paslaugas. Frezavimus pagal užsakymą atliekame įvairiose medžiagose. Labiausiai mums priimtinos yra mediena, fanera, MDP, LMDP, MDF, MPP, plastmasės lakštai. Įgijome patirties ir žinome užsakovų iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Skandinavijos keliamus reikalavimus gaminių kokybei ir tikslumui, todėl jūsų užsakytos baldų detalės visada bus pagaminamos laiku, tiksliai ir kokybiškai. Greitai pagaminame detales ofiso, virtuvės, bendros paskirties, minkštiems baldams. Gręžiame ir frezuojame visas reikalingos išpjovas, skyles ir kiaurymes tvirtinimo detalėms, pačias įvairiausias įlaidas baldinei furnitūrai montuoti.

Naudodamiesi ilgamete patirtimi ir šiuolaikiškomis projektavimo bei gamybos technologijomis baldininkams, dizaineriams, architektams, menininkams, kuriantiems baldus ar interjero detales, galime pagaminti vienetinį kuriamo baldo ar kitokio gaminio modelį, sukurti jam gamybos technologiją. Tokia paslauga nėra ir negali būti itin pigi, bet kita vertus, tik šituo vieninteliu būdu įmanoma gerą ir vaisingą idėją įkūnyti tikrojoje medžiagoje, realiame gamybos procese ir maksimaliai efektyviai pristatyti ją savo verslo partneriams ar būsimiesiems klientams.


CNC FREZAVIMO PASLAUGA

UAB „Dzūkija“ teikia CNC (computer numerical control) frezavimo paslaugas. Mūsų turimose staklėse gali būti apdirbamas ruošinys iki 3,15 m ilgio, 1,25 m pločio ir 0,08 m storio, o reikalui esant, kelias šių maksimalių dydžių detales sujungiame į vieną gaminį, precizišką sudėtingos konfigūracijos jungtį – atlikdami tuo pačiu kompiuteriniu medienos apdirbimo centru. Iš esmės tai – 3D frezavimas X, Y,Z ir ketvirtosios – C ašių kryptimis. Šiomis skaitmeniniu būdu valdomomis staklėmis mes ne tik pagaminame įmantrios konfigūracijos stalą, TV stalelį, komodą ar kitokį baldą, bet ir jų paviršius galime išfrezuoti įvairiais reljefiniais ornamentais, atvaizdais, tekstais ar itin tiksliomis kitų medžiagų inkrustacijomis.

Dėka vadinamosios „C“ ašies esame pajėgūs šiuos darbus atlikti ne tik horizontaliojoje plokštumoje, bet ir visose įmanomose gaminio briaunose. Šimtas, tūkstantis, …dešimt, dvidešimt tūkstančių tokių stalų bus pagaminti identiškai vienodai ir tiksliai, greitai, kokybiškai ir už tinkamą jums kainą, nes mūsų siūloma frezavimo paslauga yra sparti ir eliminuoja sunkų rankinį meistrų darbą. Šių technologijų pagalba nesunku pagaminti stalą, tarkim, su išgraviruotais jūsų svečių vardais stalviršio briaunose, arba inkrustuoti jį sudėtingomis nerūdijančio plieno figūromis.

CNC frezavimo darbus atliekame natūralios klijuotos medienos plokštėse (vadinamieji „skydai“), MDF, MDP, LMDP, MPP, faneroje, plastikuose. Specialiai parengus stakles, įmanomas aliuminio lakštų frezavimas. Bet kurioj pasaulio vietoj pagal tą patį DWG ar DXF (AutoCad) failų formato brėžinį lazeriu, plazma ar abrazyvine vandens srove iš stiklo, plieno ar marmuro išpjautos detalės idealiai, visais matmenimis, tiks į įlaidas, kurias mes padarysime savo staklėmis mūsų dirbtuvėse apdirbamoje medžiagoje.


LAIPTŲ DETALĖS

Laiptų, turėklų gamyba ir montavimas yra pagrindinė UAB „Dzūkija” veikla. Sėkmingai šią veiklą vystant buvo įdiegtos pažangios kompiuterinio projektavimo ir CNC frezavimo technologijos spartesnei ir tikslesnei laiptų detalių gamybai. Tai leido atpiginti gamybos procesą, palengvinti laiptų montavimą. Šiandien savo pasiekimais galime ne tik pasigirti, bet ir pasidalinti su kitais.

Patyrusiems laiptų montuotojams mes siūlome nebrangius, pilnai pabaigtus laiptų detalių rinkinius „susimontuok pats“, pagal jų pateiktus užsakymus ir nurodytus išmatavimus. Pas mus gaminami laiptų komplektai ar atskiros jų detalės: pakopos, priešpakopiai, laiptų sijos, turėklai, ranktūriai, laiptų aikštelės. Laiptų modeliai gali būti paprastos arba labai sudėtingos konstrukcijos, bet nepriklausomai nuo jų sudėtingumo, atsakingai, 0,05 mm tikslumu pagaminti laiptai niekada nenuvils montavimo paprastumu.

Prie tiksliai pagaminto laiptų komplekto visada pridedame reikalingą kiekį aiškių, profesionaliai atliktų brėžinių ir paaiškinimų. Tokius, paprastesnio modelio, laiptus nesunkiai susirinktų ir bent kiek labiau patyręs namų meistras, taip sutaupydamas dalį lėšų už šiaip jau nepigiai kainuojantį laiptų montavimą.


SUVENYRAI IR REKLAMA

CNC frezavimo įdiegimas gamyboje suteikia pranašumų tiražuojant sudėtingus medienos dirbinius. Gaminant didesnį kiekį proginių suvenyrų kompanijos ar renginio prezentacijoms – toks metodas tampa sunkiai bepakeičiamu ir maksimaliai efektyviu. CNC frezavimas atveria plačias galimybes pačiai įvairiausiai, tiek vidaus, tiek išorės reklamos gamybai – mes galime frezuoti raides, tekstus iš plastmasių, medienos, faneros, MDP, LMDP, MDF, MDP. Didelio ar mažesnio kiekio užsakymus suvenyrams, reklamos gaminiams atliekame kokybiškai, sparčiai, tiksliai ir už nedidelę, lyginant su kitų tiekėjų rankų darbais, kainą. Taip gali būti frezuojamos iškabos, informacinės lentos, lentelės, tūriniai ir plokšti ornamentai, šviesdėžės ir kt.