Mes nedideli, todėl galime pasiūlyti išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui.

APIE MUS

Mes džiaugiamės galėdami pasveikinti jus savo projektams įgyvendinti pasirinkusius būtent mūsų įmonę. Iš tiesų esame kitokie – nestandartiniai – ir jau šiandien pasiruošę tenkinti netipiškus, ypatingus, o kartais ir visai kasdienius jūsų poreikius.

Įsteigta ir sėkmingai veikianti nuo 1990 m. UAB „Dzūkija“ yra viena kūrybingiausių laiptų bei kitokios stalių produkcijos gamintojų Lietuvoje. Savo klientams mes siūlome meniškus, originalius laiptų ir baldų projektus, kuriuos kokybiškai ir iki galo įgyvendiname. Svarbiausios mūsų tradicijos – kruopštumas ir meistriškas išbaigtumas. Net šiandien, pritaikę pačias pažangiausias kompiuterinio laiptų ir baldų projektavimo naujoves, sparčias CNC technologijas ruošinių gamybai, visus pradėtus darbus užbaigiame geriausių meistrų rankomis. Mūsų nuomone, tai – vienintelis tinkamas būdas natūralios medžiagos jaukumui atskleisti bei šiltai namų atmosferai kurti. Taikydami įvairius metodus dirbame su natūralia mediena, metalu, stiklu, faneromis, akmeniu, plastiku bei kitomis medžiagomis. Mūsų tikslas – iki galo teisingai, nepriekaištingai ir kokybiškai atliktas darbas. Mielai bendradarbiaujame su jums kuriančiais architektais ir dizaineriais. Pasitelkdami savo patirtį įvykdome visus jų, net ir pačius drąsiausius, netipiškus ar visai įprastus baldų, laiptų ir turėklų projektus. Jūsų svajones paverčiame gražiausia ir ilgaamže tikrove. Neatsitiktinai esame kviečiami kurti bažnyčių sakralinius baldus, duris, gaminti restauruojamas interjero detales. Toks atsakingas darbas ir klientų pasitikėjimas yra mūsų įmonės prestižo ir ilgaamžių garantijų įrodymas.

Taigi savo meistrų rankomis šiandien kuriame meną, bet dėlto jūs neprivalėsite mums permokėti – UAB „Dzūkija“ gyvena ir dirba šiame, sparčiame laike. Pritaikę pažangiausias apdirbimo technologijas, laiptų detales pagaminame greitai, be klaidų ir kokybiškai – sutaupome brangaus laiko ir lėšų jūsų ypatingiesiems poreikiams. CNC mašinų pagalba gaminame standartinius ir nestandartinius ruošinius baldų gamintojams, tiražuojame suvenyrus įvairių renginių reprezentacijoms, teikiame medienos, faneros, MDF, MDP, MPP ir plastiko CNC frezavimo paslaugas reklamos kūrėjams, baldininkams, laiptininkams. Namų meistrams, norintiems laiptus montuoti patiems, siūlome nebrangius, originalius, tikslius ir lengvai surenkamus laiptų komplektus.


TURĖKLŲ GAMYBA

Gaminame lauko balkonų ir terasų turėklus iš nerūdijančio plieno; turėklus, suvirintus iš paprasto metalo, apdažome patikrintos kokybės, puikių spalvų atmosferos poveikiui atspariais antikoroziniais dažais. Ranktūrius (porankius), jei norėsite natūralaus jaukumo, pagaminsime ir sumontuosime iš drėgmei atsparių medienos rūšių: maumedžio, tiko, randuba, kumaru ar kitokios medienos.


LAIPTŲ PROJEKTAVIMAS

Ne paslaptis, jog laiptai projektuojami kartu su namu. Į šį reikalavimą atsižvelgia visi architektai, todėl naujuose pastatuose jie patogūs, dažniausiai tipinės konfigūracijos ar bent jau numatoma tokiems vieta. Šiuo atveju laiptus gaminti paprasta, o pasitelkus kokybiškas medžiagas ir technologijas įmanoma sukurti ne tik saugius, patogius, bet ir puošnius bei prabangius laiptus, galinčius tapti būsto puošmena.

Deja, problemų atsiranda tada, kai nesilaikoma statybos projekto arba rekonstruojamas senas pastatas. Tokiu atveju atsargiai vertinkite statybininkų patarimus (pavyzdžiui, „užmesti“ dar porą eilių plytų ar panašius pasiūlymus, esą ne ką daugiau kainuos, o erdvė bus išplėsta). Dvidešimt papildomų centimetrų namo aukštui – pakankamai daug, todėl prireiks dar vienos ar net visų dviejų papildomų pakopų jūsų laiptuose. Tai sumažins kruopščiai apskaičiuotą plotą būste, o žadėtąją „papildomą erdvę“ apdailos meistrai greičiausiai vėl paslėps pakabinamas lubas nuleisdami žemiau. Įsitikinkite, jog statantieji namą žino, jog toms papildomoms pakopoms dar prireiks apie šešiasdešimt centimetrų vietos, kurią nebus lengva rasti tarp, pavyzdžiui, jau suprojektuoto židinio pakuros ir miegamojo kambario durų, kurių vietos niekaip nebegalėsite pakeisti, nes, tarkim, patogi sieninė spinta jau nebetilps. Maža to, dirbtinai ir be reikalo nuleistos lubos gali trukdyti lipti laiptais. Dar reiktų išpjauti perdangą, o kad ši taip sugadinta nenugriūtų – ją paremti.
Minėtos situacijos neišvengiamos, ypač rekonstruojant seną pastatą ar padarius klaidų naujo namo statyboje. Tokiais atvejais mes siūlome netipiškus laiptų projektus, dažniausiai išgelbstinčius iš beviltiškos padėties.
Jei name maža vietos – konstruojame figūrinių pakopų maršus; laiptai atsidūrė ne vietoje – taikome „nepastebimų laiptų“ dizainą. Prireikus naudojame abu metodus.

Laiptus projektuojame, gaminame ir montuojame, todėl šiais klausimais galime teikti kvalifikuotų darbuotojų konsultacijas. Paruoštus projektus atiduodame tiek popieriniu, tiek skaitmeniniu formatais, todėl jais pasinaudoti galės ir paprasti staliai ar statybininkai, ir technologai, lazeriniais pjaustymo įrenginiais išpjausiantys jūsų laiptų metalines detales. Jums, mūsų klientams, mes pateiksime pačią tikroviškiausią projekto vizualizaciją.


LAIPTŲ GAMYBA

Šiandieninėje rinkoje stalių gaminius gaminanti įmonė nepriekaištingų veiklos rezultatų siekti gali tik vienu būdu – išmoningai jungdama senas geras meistrystės tradicijas su novatoriškomis medžiagų apdirbimo ir gamybos technologijomis. UAB „Dzūkija“ vadovybė tai suprato, ir mes tai daryti sugebame – subūrėme komandą, gerbiančių amatą meistrų ir valdome pažangias kompiuterinio projektavimo ir medienos apdirbimo technologijas. Specializuodamiesi medienos ir metalo apdirbimo srityse, užsakymais nevengiame pasidalinti su kitomis, tinkamą pažangos lygį pasiekusiomis įmonėmis, galinčiomis tiekti kokybiškus, tikslius ir nebrangius galutiniam klientui metalo, stiklo, granito, marmuro, kitokio akmens ar kokybiško plastiko pusgaminius laiptams ar bažnyčių sakraliniams baldams.

Laiptus, nuo pačių paprasčiausių, gaminame įvairius:

 • Tiesius medinius (ąžuolo, uosio, pušies, beržo, buko, …..) laiptus su sijomis po pakopomis.
 • Natūralios medienos laiptus su atviromis pakopomis tarp sijų („laiptasijų“).
 • „Uždarus“ laiptus iš natūralios medienos su pakopomis, suveržtomis tarp sijų.
 • „Atvirus“ arba „Uždarus“ laiptus ant dažyto metalo arba nerūdijančio plieno konstrukcijos.
 • „Laiptus su pakopomis, išlindusiomis iš sienos“ – moderniai atrodantys konsoliniai laiptai.
 • „Kabančius laiptus“ – lengvi sąvaržiniai laiptai, paliekantys namų svečiui nepakartojamą lengvumo įspūdį.
 • Kabančius „suktus“ laiptus su nerūdijančio plieno arba mediniais kuoliukais (statramsčiais).
 • Šiuolaikiško dizaino laiptus su lynais („troseliais“) turėkluose.
 • Įtvirtintus sienoje pakabinamus laiptus be sijų.
 • „L“ formos plane laiptus iš medienos, paprasto bei nerūdijančio plieno, akmens ir stiklo.
 • „U“ formos plane laiptus iš visų medžiagų arba ant mūro, arba ant gipso-kartono sienos.
 • Sraigtinius laiptus į palėpę arba – solidžius ant gelžbetonio pagrindo.
 • Prabangiai atrodančius, plačius spiralinius laiptus su stilingais lenkto stiklo turėklais.
 • Betonuojame nešančias laiptų konstrukcijas.
 • „Senoviško“ stiliaus laiptus su daug kruopštaus, dėmesį patraukiančiu rankų darbu.
 • Restauruojame antikvarinius laiptus, baldus ar pagaminame originaliai atrodančias naujas detales jiems. Ir visa tai už prieinamą kainą.

BAŽNYTINIŲ BALDŲ GAMYBA

Kokybiškai gaminame ir restauruojame bažnytinius baldus.

Sakralinius bažnyčių baldus, sunkias šventovių ąžuolines duris, altorius, ar kitas jų interjerodetales gaminame ir restauruojame su ypatingu kruopštumu, atsakomybe ir pagarba jų amžiui, tradicijai ir šventai paskirčiai. Čia svarbu laikytis ir suprasti tradicijas, gerbti Lietuvos paveldą, glaudžiai bendradarbiauti su jį saugančiomis Valstybės institucijomis, atidžiai laikytis paruoštų ir suderintų baldų ar interjero-eksterjero detalių projektų. mūsų įmonė pagrįstai didžiuojasi savo garbinga patirtimi, leidžiančia gaminti sakralinius baldus bei bažnyčioms skirtas duris.


PARTNERIAI

Bendradarbiaujame su kuriančiais dizaineriais, architektais, statybininkais, projektuotojais,menininkais.

Taip pat nevengiame darbų pasidalinti su tinkamą pažangos lygį pasiekusiomis įmonėmis, kurios gali tiekti kokybiškus, tikslius ir nebrangius galutiniam klientui metalo, stiklo, granito, marmuro, kitokio akmens ar kokybiško plastiko pusgaminius laiptams ar bažnyčių sakraliniams baldams.