Mes nedideli, todėl galime pasiūlyti išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui

UAB „Dzūkija“

Mes džiaugiamės galėdami  pasveikinti jus savo projektams įgyvendinti pasirinkusius būtent mūsų įmonę. Iš tiesų esame kitokie - nestandartiniai - ir jau šiandien pasiruošę tenkinti netipiškus, ypatingus, o kartais  ir visai kasdienius jūsų poreikius.

Įsteigta ir sėkmingai veikianti nuo 1990 m. UAB „Dzūkija“ yra viena kūrybingiausių laiptų bei kitokios stalių produkcijos gamintojų Lietuvoje. Savo klientams mes siūlome meniškus, originalius laiptų ir baldų projektus, kuriuos kokybiškai ir iki galo įgyvendiname. Svarbiausios mūsų tradicijos - kruopštumas ir meistriškas išbaigtumas. Net šiandien, pritaikę pačias pažangiausias kompiuterinio laiptų ir baldų projektavimo naujoves, sparčias CNC technologijas ruošinių gamybai, visus pradėtus darbus užbaigiame geriausių meistrų rankomis. Mūsų nuomone, tai - vienintelis tinkamas būdas natūralios medžiagos jaukumui atskleisti bei šiltai namų atmosferai kurti.

Taikydami įvairius metodus dirbame su natūralia mediena, metalu, stiklu, faneromis, akmeniu, plastiku bei kitomis  medžiagomis. Mūsų tikslas - iki galo teisingai, nepriekaištingai ir kokybiškai atliktas darbas. Mielai bendradarbiaujame su jums kuriančiais architektais ir dizaineriais. Pasitelkdami savo patirtį įvykdome visus jų, net ir pačius drąsiausius, netipiškus ar visai įprastus baldų, laiptų ir turėklų projektus. Jūsų svajones paverčiame gražiausia ir ilgaamže tikrove. Neatsitiktinai esame kviečiami kurti bažnyčių sakralinius baldus, duris, gaminti restauruojamas interjero detales. Toks atsakingas darbas ir klientų pasitikėjimas yra mūsų įmonės prestižo ir ilgaamžių garantijų įrodymas.

Taigi savo meistrų rankomis šiandien kuriame meną, bet dėlto jūs neprivalėsite mums permokėti - UAB „Dzūkija“ gyvena ir dirba šiame, sparčiame laike. Pritaikę pažangiausias apdirbimo technologijas, laiptų detales pagaminame greitai, be klaidų ir kokybiškai - sutaupome brangaus laiko ir lėšų jūsų ypatingiesiems poreikiams. CNC mašinų pagalba gaminame standartinius ir nestandartinius ruošinius baldų  gamintojams, tiražuojame suvenyrus įvairių renginių  reprezentacijoms, teikiame medienos, faneros, MDF, MDP, MPP ir plastiko  CNC frezavimo paslaugas reklamos kūrėjams, baldininkams, laiptininkams. Namų meistrams, norintiems laiptus montuoti patiems, siūlome nebrangius, originalius, tikslius ir lengvai surenkamus laiptų komplektus.