Laiptai

Laiptai su atvira konstrukcija

Sertifikatas

Laiptų ir turėklų detalės bei komplektai

Laiptu_detales2.JPG

Laiptų, turėklų gamyba ir montavimas yra pagrindinė UAB „Dzūkija" veikla. Sėkmingai šią veiklą vystant buvo įdiegtos pažangios kompiuterinio projektavimo ir CNC frezavimo technologijos spartesnei ir tikslesnei laiptų detalių gamybai. Tai leido atpiginti gamybos procesą, palengvinti laiptų montavimą. Šiandien savo pasiekimais galime ne tik pasigirti, bet ir pasidalinti su kitais.

Patyrusiems laiptų montuotojams mes siūlome nebrangius, pilnai pabaigtus laiptų detalių rinkinius „susimontuok pats“, pagal jų pateiktus užsakymus ir nurodytus išmatavimus. Pas mus gaminami laiptų komplektai ar atskiros jų detalės: pakopos, priešpakopiai, laiptų sijos, turėklai, ranktūriai, laiptų aikštelės. Laiptų modeliai gali būti paprastos arba labai sudėtingos konstrukcijos, bet nepriklausomai nuo jų sudėtingumo, atsakingai, 0,05 mm tikslumu pagaminti laiptai niekada nenuvils montavimo paprastumu.

Prie tiksliai pagaminto laiptų komplekto visada pridedame reikalingą kiekį aiškių, profesionaliai atliktų brėžinių ir paaiškinimų. Tokius, paprastesnio modelio, laiptus nesunkiai susirinktų ir bent kiek labiau patyręs namų meistras, taip sutaupydamas dalį lėšų už šiaip jau nepigiai kainuojantį laiptų montavimą.