Laiptus projektuojame pasitelkdami ilgametę patirtį ir naujausias technologijas

Ne paslaptis, jog laiptai projektuojami kartu su namu. Į šį reikalavimą atsižvelgia visi architektai, todėl naujuose pastatuose jie patogūs, dažniausiai tipinės konfigūracijos ar bent jau numatoma tokiems vieta. Šiuo atveju laiptus gaminti paprasta, o pasitelkus kokybiškas medžiagas ir technologijas įmanoma sukurti ne tik saugius, patogius, bet ir puošnius bei prabangius laiptus, galinčius tapti būsto puošmena.

Deja, problemų atsiranda tada, kai nesilaikoma statybos projekto arba rekonstruojamas senas pastatas. Tokiu atveju atsargiai vertinkite statybininkų patarimus (pavyzdžiui, „užmesti“ dar porą eilių plytų ar panašius pasiūlymus, esą ne ką daugiau kainuos, o erdvė bus išplėsta). Dvidešimt papildomų centimetrų namo aukštui – pakankamai daug, todėl prireiks dar vienos ar net visų dviejų papildomų pakopų jūsų laiptuose. Tai sumažins kruopščiai apskaičiuotą plotą būste, o žadėtąją „papildomą erdvę“ apdailos meistrai greičiausiai vėl paslėps pakabinamas lubas nuleisdami žemiau. Įsitikinkite, jog statantieji namą žino, jog toms papildomoms pakopoms dar prireiks apie šešiasdešimt centimetrų vietos, kurią  nebus lengva rasti tarp, pavyzdžiui, jau suprojektuoto židinio pakuros ir miegamojo kambario durų, kurių vietos niekaip nebegalėsite pakeisti, nes, tarkim, patogi sieninė spinta jau nebetilps. Maža to, dirbtinai ir be reikalo nuleistos lubos gali trukdyti lipti laiptais. Dar reiktų išpjauti perdangą, o kad ši taip sugadinta nenugriūtų – ją paremti.
Minėtos situacijos neišvengiamos, ypač rekonstruojant seną pastatą ar padarius klaidų naujo namo statyboje. Tokiais atvejais mes siūlome netipiškus laiptų projektus, dažniausiai išgelbstinčius iš beviltiškos padėties.
Jei name maža vietos - konstruojame figūrinių pakopų maršus; laiptai atsidūrė ne vietoje - taikome „nepastebimų laiptų“ dizainą. Prireikus naudojame abu metodus.

Laiptus projektuojame, gaminame ir montuojame, todėl šiais klausimais galime teikti kvalifikuotų darbuotojų konsultacijas. Paruoštus projektus atiduodame tiek popieriniu, tiek skaitmeniniu formatais, todėl jais pasinaudoti galės ir paprasti staliai ar statybininkai, ir technologai, lazeriniais pjaustymo įrenginiais išpjausiantys jūsų laiptų metalines detales. Jums, mūsų klientams, mes pateiksime pačią tikroviškiausią projekto vizualizaciją.