CNC frezavimas, kitos frezavimo paslaugos

Baldu_detales_maza.jpgUAB „Dzūkija“ teikia CNC (computer numerical control) frezavimo paslaugas. Mūsų turimose staklėse gali būti apdirbamas ruošinys iki 3,15 m ilgio, 1,25 m pločio ir 0,08 m storio, o reikalui esant, kelias šių maksimalių dydžių detales sujungiame į vieną gaminį, precizišką sudėtingos konfigūracijos jungtį - atlikdami tuo pačiu kompiuteriniu medienos apdirbimo centru. Iš esmės tai - 3D frezavimas X, Y,Z ir ketvirtosios – C ašių kryptimis. Šiomis skaitmeniniu būdu valdomomis staklėmis mes ne tik pagaminame įmantrios konfigūracijos stalą, TV stalelį, komodą ar kitokį baldą, bet ir jų paviršius galime išfrezuoti  įvairiais reljefiniais ornamentais, atvaizdais, tekstais ar itin tiksliomis kitų medžiagų inkrustacijomis.

Dėka vadinamosios „C“ ašies esame pajėgūs šiuos darbus atlikti ne tik horizontaliojoje plokštumoje, bet ir visose įmanomose gaminio briaunose. Šimtas, tūkstantis, ...dešimt, dvidešimt tūkstančių tokių stalų bus pagaminti identiškai vienodai ir tiksliai, greitai, kokybiškai ir už tinkamą jums kainą, nes mūsų siūloma frezavimo paslauga yra sparti ir eliminuoja sunkų rankinį meistrų darbą. Šių technologijų pagalba nesunku pagaminti stalą, tarkim, su išgraviruotais jūsų svečių vardais stalviršio briaunose, arba inkrustuoti jį sudėtingomis nerūdijančio plieno figūromis.


CNC frezavimo darbus atliekame natūralios klijuotos medienos plokštėse (vadinamieji „skydai“), MDF, MDP, LMDP, MPP, faneroje, plastikuose. Specialiai parengus stakles, įmanomas aliuminio lakštų frezavimas. Bet kurioj pasaulio vietoj pagal tą patį DWG ar DXF (AutoCad) failų formato brėžinį lazeriu, plazma ar abrazyvine vandens srove iš stiklo, plieno ar marmuro išpjautos detalės idealiai, visais matmenimis, tiks į įlaidas, kurias mes padarysime savo staklėmis mūsų dirbtuvėse apdirbamoje medžiagoje.